+48 502 415 239 biuro@polishnow.pl

Kurs dla pracowników (stara)

Chcesz zapewnić swoim pracownikom-cudzoziemcom kompleksowe przygotowanie do pracy w Polsce?

Chcesz, by cenili swoją prace również ze względu na komfort w nowym miejscu zamieszkania?

Zapisz ich na grupowe kursy języka polskiego dla cudzoziemców!

Centrum Języka Polskiego PolishNow w Katowicach oferuje kursy języka dla Twoich pracowników na wszystkich poziomach zaawansowania oraz kursy tematyczne uwzględniające różne branże.

Nauka polskiego dla pracownika w naszym wykonaniu to przede wszystkim przyjemna atmosfera zajęć, umożliwiająca skuteczne przyswajanie poszczególnych zasad gramatycznych, jak również poszerzanie zasobu słownictwa. Wykorzystujemy nowoczesne formy i metody pracy, dzięki czemu możemy w sposób niezwykle efektywny zapoznawać uczestników z wszystkimi podstawami polszczyzny.

Dojeżdżamy do firm na obszarze całego Górnego Śląska o dowolnie wybranej przez Ciebie godzinie. Po godzinach pracy możemy zorganizować wolny czas dla Twoich pracowników umożliwiając im praktyczne zapoznawanie się zarówno z rodzimą wymową, jak i poszczególnymi kwestiami historyczno-społecznymi.

Organizujemy również jednodniowe wycieczki po Polsce, dzięki którym Twoi pracownicy poznają uroki języka polskiego w codziennych sytuacjach, a także elementy kultury naszego kraju.

 


Scroll to Top