ban3 1 1600x499

Intensywny kurs języka polskiego

Przekonaj się, że możesz rozmawiać po polsku

ban8 1600x499

Kursy dla firm

Dopasowujemy szkolenia do potrzeb pracowników

Centrum nauki języka polskiego dla obcokrajowców


Jeśli dopiero co przyjechałeś do Polski i chcesz tu zamieszkać, warto, abyś dobrze poznał nasz język. Znacznie ułatwiłoby to zawieranie nowych znajomości, a także rozszerzyło horyzonty. Dlatego też nasze śląskie Centrum Języka Polskiego w Katowicach proponuje kompleksowe kursy dla cudzoziemców, podczas których teoretyczna nauka zasad gramatyki łączy się z intensywnymi ćwiczeniami praktycznymi, co pozwala na skuteczne poznawanie polszczyzny przez obcokrajowców. Podczas zajęć, materiał dydaktyczny opiera się na naszych zwyczajach i rzeczywistości kraju nad Wisłą, dzięki czemu przy okazji każdy będzie mógł zaznajomić się z kulturą tego kraju.

Sposobem na najszybsze i najefektywniejsze nauczenie się języka polskiego jest kurs indywidualny. Są to zajęcia najlepiej dopasowane do Ciebie, Twoich potrzeb i możliwości. Wykwalifikowani lektorzy pomogą znaleźć najlepsze metody pracy, które sprawią, że w krótkim czasie opanujesz wszystkie podstawy.

Więcej

Standardowymi zajęciami, prowadzonymi w naszym Centrum są kursy grupowe. Regularne zajęcia prowadzone są w systemie outdoor i indoor. Każdy zespół liczy sobie tylko kilka osób, aby zapewnić odpowiednią, przyjemną atmosferę, a także możliwości dostosowania poziomu zajęć do możliwości uczestników.

Więcej

Jeśli w Twojej firmie pracują cudzoziemcy, przyślij ich do nas, a polubią język polski i naszą kulturę. Dodatkowo przyczynisz się do większej integracji swojej kadry. Prowadzone przez nas zajęcia organizowane są w dogodnym terminie i pozwalają na szybkie opanowanie wszystkich podstaw polszczyzny.

Więcej

VIP

Pracujesz w Polsce i potrzebujesz jak najszybciej przyswoić sobie słownictwo i zwroty potrzebne na spotkaniach biznesowych?

Więcej

OPINIE KLIENTÓW


Mrs Anna Sosna is a teacher, who can pass on difficult issues of polish grammar in an interesting way and adjusts her methods of teaching individually. She is highly involved in her work.  – Kalle Nousiainen

Nauka w Polishnow to czysta przyjemność i przede wszystkim szybkie efekty.  – Jeff Shiffman

Profesjonalizm, zaangażowanie i dużo praktyki w mówieniu. Polecam każdemu naukę w Polishnow! – Jason Murrey

 

Aktualności


Więcej

Z nami doświadczysz języka polskiego na co dzień

Scroll to Top