ban3 1 1600x499

Intensywny kurs języka polskiego

Przekonaj się, że możesz rozmawiać po polsku

ban8 1600x499

Kursy dla firm

Dopasowujemy szkolenia do potrzeb pracowników

Szkoła języka polskiego – Centrum Języka Polskiego PolishNow, Katowice


Jeśli dopiero co przyjechałeś do Polski i chcesz tu zamieszkać, warto, abyś dobrze poznał język kraju, w którym planujesz spędzić najbliższe miesiące życia. Kurs języka polskiego znacznie ułatwiłby Ci zawarcie nowych znajomości, a także pozwolił rozszerzyć horyzonty. Dlatego też jako szkoła języka polskiego w Katowicach proponujemy kompleksowe kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Dokładamy wszelkich starań, by nauka przyniosła jak najlepsze efekty. Polski dla obcokrajowców obejmuje teoretyczną naukę zasad gramatyki połączoną z intensywnymi ćwiczeniami praktycznymi. Dzięki temu kursy języka polskiego dla obcokrajowców pozwalają im skutecznie poznać polszczyznę i szybko osiągnąć zamierzone cele. Materiał dydaktyczny realizowany podczas kursów języka polskiego opiera się na zwyczajach i rzeczywistości kraju nad Wisłą. Dzięki temu kursanci mogą nie tylko zdobyć nowe umiejętności, ale też zaznajomić się z kulturą kraju.

Kurs indywidualny jest najszybszym i najefektywniejszym sposobem na nauczenie się języka polskiego. Obejmuje on zajęcia najlepiej dopasowane do Ciebie, Twoich potrzeb i możliwości. Wykwalifikowani lektorzy znajdą najlepsze metody pracy, które pozwolą Ci w krótkim czasie opanować wszystkie podstawy.

Więcej

Standardowymi zajęciami, prowadzonymi w naszym Centrum, są kursy grupowe. Regularne spotkania są prowadzone w systemie outdoor i indoor. Każdy zespół składa się tylko z kilku osób. Dzięki temu zapewniamy odpowiednią, przyjemną atmosferę, a także dostosowujemy poziom zajęć do możliwości uczestników.

Więcej

Jeśli w Twojej firmie pracują cudzoziemcy, przyślij ich do nas. Oferowane kursy języka polskiego dla cudzoziemców sprawią, że nie tylko polubią język polski, ale też poznają kulturę naszego kraju. Dodatkowo przyczynisz się do większej integracji swojej kadry. Prowadzone zajęcia są organizowane w dogodnych terminach. Dzięki temu pozwalają szybko opanować wszystkie podstawy polszczyzny.

Więcej

VIP

Pracujesz w Polsce i potrzebujesz jak najszybciej przyswoić sobie słownictwo i zwroty potrzebne na spotkaniach biznesowych? Nasza szkoła języka polskiego pomoże Ci w tym. Zgłoś się do nas i określ swoje potrzeby, a my przygotujemy dla Ciebie najlepszy plan nauki.

Więcej

OPINIE KLIENTÓW


Mrs Anna Sosna is a teacher, who can pass on difficult issues of polish grammar in an interesting way and adjusts her methods of teaching individually. She is highly involved in her work.  – Kalle Nousiainen

Nauka w Polishnow to czysta przyjemność i przede wszystkim szybkie efekty.  – Jeff Shiffman

Profesjonalizm, zaangażowanie i dużo praktyki w mówieniu. Polecam każdemu naukę w Polishnow! – Jason Murrey

 

Z nami doświadczysz języka polskiego na co dzień

Scroll to Top