Język polski dla obcokrajowców – kurs grupowy

Summer Camp New York Summer Camp Boston Classic College Campus Classroom photo 1

Chcesz uczyć się języka polskiego w towarzystwie swoich znajomych? Zależy Ci na tym, by na bieżąco sprawdzać swoje postępy w rozmowach z różnymi ludźmi? A może chcesz razem z przyjaciółmi ponosić niższe koszty związane z opłatą za kurs?

Stwórz własną grupę językową i ucz się języka polskiego dla obcokrajowców w naszej szkole bądź też zaplanuj kurs polskiego dla pracowników!

Wystarczy, że namówisz 2 lub 3 osoby do wspólnej nauki języka polskiego, by rozpocząć z nami kurs w towarzystwie wybranych znajomych. Jako inicjator otwarcia nowej grupy otrzymasz specjalne rabaty. O miejscu, czasie i poziomie zajęć języka polskiego dla obcokrajowców decydujecie sami. Jeśli nie macie ochoty na samodzielne organizowanie konkretnych spotkań – my się tym zajmiemy. PolishNow zaplanuje przebieg nauki i dopasuje go do Waszych potrzeb i możliwości.

Dlaczego warto uczestniczyć w kursach grupowych?

Grupowa nauka języka polskiego dla obcokrajowców to komfortowe i ekonomiczne rozwiązanie. Dzięki tej opcji możesz razem ze znajomymi nauczyć się nie tylko języka, ale też poznać realia życia w Polsce. Co istotne – prowadzimy nie tylko zajęcia indor, ale też outdoor. Podczas tych drugich załatwisz swoje sprawy urzędowe, znajdziesz mieszkanie, lekarza lub po prostu miejsce spotkań innych obcokrajowców.

Jesteś zainteresowany? Napisz do nas bądź odwiedź siedzibę szkoły w Katowicach, na terenie woj. śląskiego.

Napisz do Nas!


Scroll to Top