Polski dla obcokrajowców – kurs indywidualny

Girl with laptop 1 1 300x200

Chcesz uzyskać maksymalne efekty i jak najlepiej wykorzystać czas poświęcony na naukę języka polskiego? Zależy Ci na tym, aby lektor dobrał program całego kursu i zakres realizowanego materiału wyłącznie do Twoich potrzeb?

Jeśli na powyższe odpowiedziałeś tak, to indywidualny kurs jest dla Ciebie! Proponujemy polski dla obcokrajowców – zajęcia realizowane pod okiem profesjonalnych lektorów.

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, którzy nie tylko ułatwiają zdobycie wiedzy, ale też sprawiają, że nauka języka polskiego dla obcokrajowców przebiega w przyjemnej atmosferze. Dzięki indywidualnej formie zajęć kursant może doskonalić te elementy materiału, które sprawiają mu najwięcej trudności. Dobierzemy godziny i miejsce zajęć do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Polski dla obcokrajowców w formie indywidualnych zajęć, to warunki najlepiej sprzyjające nauce. Pozwalają one skupić uwagę wyłącznie na jednej osobie i jej potrzebach. Regularna współpraca z lektorem sprawia, że może on zwrócić uwagę i zatrzymać się przy trudniejszych tematach i „podszlifować” te, które są dla uczestnika łatwiejsze. Dodatkowo stały kontakt z nauczycielem w naszym centrum w Katowicach (woj. Śląskie) umożliwia ciągłe ćwiczenie prawidłowej wymowy oraz wyeliminowanie nieprawidłowych przyzwyczajeń w zakresie wymowy.


Zapisz się już teraz!


Scroll to Top