Kurs polskiego dla pracowników – przygotowanie do pracy

Officeworkspace 1 1024x683

Chcesz zapewnić swoim pracownikom – cudzoziemcom kompleksowe przygotowanie do pracy w Polsce? A może zależy Ci na tym, by cenili swoją pracę również ze względu na komfort przebywania w nowym miejscu zamieszkania?

Zapisz ich na grupowe kursy polskiego dla pracowników – cudzoziemców.

Centrum Języka Polskiego PolishNow w Katowicach oferuje kursy języka dla pracowników na wszystkich poziomach zaawansowania oraz kursy tematyczne uwzględniające różne branże. Potwierdzamy, że nauka języka polskiego dla obcokrajowców nie musi być trudna!

Kursy polskiego dla pracowników w naszym wykonaniu to przede wszystkim przyjemna atmosfera zajęć. Umożliwia ona skuteczne przyswajanie poszczególnych zasad gramatycznych, jak również poszerzanie zasobu słownictwa. Wykorzystujemy nowoczesne formy i metody pracy, dzięki czemu możemy w sposób niezwykle efektywny zapoznawać uczestników z wszystkimi podstawami polszczyzny.

Dlaczego warto skorzystać z tej oferty?

Kursy polskiego dla pracowników organizujemy w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Dojeżdżamy do firm na obszarze całego Górnego Śląska o dowolnie wybranej przez Ciebie godzinie. Co więcej, po godzinach pracy możemy zorganizować pracownikom wolny czas. Dzięki tej opcji będą mogli w praktyce zapoznać się zarówno z rodzimą wymową, jak i poszczególnymi kwestiami historyczno-społecznymi.

Organizujemy również jednodniowe wycieczki po Polsce. Dzięki nim pracownicy mogą poznać uroki języka polskiego w codziennych sytuacjach, a także elementy kultury kraju.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź odwiedzenia siedziby szkoły w Katowicach.

 


Scroll to Top