+48 502 415 239 biuro@polishnow.pl

Kurs VIP

Pracujesz w Polsce i Twoim celem jest jak najszybsze przyswojenie słownictwa oraz zwrotów niezbędnych podczas spotkań biznesowych? Zależy Ci na zajęciach indywidualnie dopasowanych do Twoich potrzeb i aktualnego poziomu wiedzy?

Gwarantujemy, że nauka języka polskiego dla obcokrajowców w naszej szkole spełni Twoje oczekiwania. Będziesz mógł porozumiewać się z innymi i czuć się bardziej komfortowo.

Dla kursantów przygotowaliśmy intensywny kurs tematyczny. Obejmuje on 15 spotkań, podczas których uczestnik poznaje najważniejsze wyrażenia umożliwiające prowadzenie zrozumiałych konwersacji po polsku. Prowadzimy zarówno zajęcia indor, jak i outdoor. Te drugie pozwalają wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce, ale też pokazują, jak szybko pojawiają się postępy i poszerza zakres słownictwa. Do nauki języka polskiego dla obcokrajowców wykorzystujemy system blended-learning. Umożliwia on maksymalnie efektywnie wykorzystać czas nauki. Każdego dnia na swoim koncie kursant otrzymuje ćwiczenia językowe, które już na drugi dzień może wykorzystać w praktyce.


Scroll to Top