Życie w Polsce

nauka języka polskiego

Według najnowszych danych ZUS na koniec 2020 roku w Polsce na legalną umowę zatrudnionych było ponad 725 tys obcokrajowców. Szacuje się, że w tym i kolejnych latach liczba ta będzie regularnie wzrastała. Polska staje się coraz bardziej atrakcyjna dla cudzoziemców. Niektórzy obierają ją jako miejsce wypoczynku, inni przyjeżdżają tu uczyć się lub studiować, a pozostali wybrali nasz kraj w celach zarobkowych.

nauka języka polskiego

Język polski jest uważany za jeden z trudniejszych. Dlatego obcokrajowcy, którzy przyjeżdżają do Polski, często potrzebują wsparcia w zakresie nauki języka. Czasami zdarza się tak, że pracodawcy opłacają kursy językowe dla pracowników. Jednak nie zawsze jest to konieczne. Nauka języka na własną rękę bywa trudna i frustrująca, dlatego obcokrajowcy chętnie biorą udział w kursach. Oprócz zajęć grupowych godne uwagi są też zajęcia indywidualne. Dlaczego warto w nie zainwestować?

pracownik

Adaptacja to proces przystosowywania się do nowych warunków. Musi się z nią zmierzyć każdy nowoprzyjęty do pracy w danej firmie pracownik, uczeń zmieniający szkołę czy student udający się za granicę w ramach programu międzynarodowego wspierania kształcenia. Największym wyzwaniem jest jednak zawsze adaptacja, jaką przechodzą obcokrajowcy przyjeżdżający do Polski w ramach kontraktów firmowych. Nowi pracownicy pochodzący z innych krajów muszą stawić czoła kilku stresującym czynnikom: nowemu stanowisku, nowemu zespołowi współpracowników, odmiennej kulturze i niezwykle wymagającemu językowi, który jest dla nich trudną do pokonania barierą.

zajęcia grupowe

Obcokrajowcy przybywający do Polski bardzo często stają przed dylematem, czy decydować się na lekcje z języka polskiego a jeżeli tak, to gdzie ich poszukiwać.

AdobeStock 117105202 1090x515

Od października ruszyły nowe grupy kursu języka polskiego. Chętnych wciąż przybywa, więc otwieramy rekrutację na nową grupę A0. Nie czekajcie dłużej z nauką języka polskiego. Piszcie, dzwońcie, uczcie się polskiego.

AdobeStock 86427750 1090x515

Już 8 sierpnia ruszamy z intensywnym kursem wakacyjnym języka polskiego dla obcokrajowców.

Jeśli chcesz w szybkim tempie poznać najważniejsze słownictwo i gramatykę języka polskiego potrzebne w pierwszym kontakcie w sklepie, biurze, w pubie albo masz już za sobą pierwsze lekcje języka polskiego i chcesz ulepszyć swoje umiejętności – zapraszamy!

Otwieramy kurs dla dwóch grup: dla początkujących A1 i bardziej zaawansowanych A2. Przez cztery tygodnie trzy razy w tygodniu w godzinach popołudniowych będziemy poznawać, udoskonalać, uczyć się języka polskiego i oczywiście świetnie się bawić. Język polski jest łatwiejszy niż myślisz!

Najważniejsze informacje:

Co? – intensywny kurs wakacyjny dla grup A1 i A2

Kiedy? – od 8 do 31 sierpnia 2018

Jak często? – trzy razy w tygodniu w poniedziałki, wtorki i piątki

Gdzie? – sale lekcyjne w centrum Katowic

Za ile? – cena za 12 lekcji po 60 minut – 300 zł (25 zł za 60 minut)

Lektorzy? – zaangażowani eksperci z wieloletnim doświadczeniem, pasjonaci nastawieni na widoczne efekty swojej pracy

Dla kogo? – dla tych, którzy nigdy nie mówili po polsku i tych, którzy chcą mówić lepiej, dla tych którzy są zainteresowani i dla tych, którzy wątpią w swoje umiejętności – po prostu dla Ciebie.

Piszcie biuro@polishnow.pl,

Dzwońcie 502 415 239

Pytajcie i zapisujcie się. Czekamy na was!

 


Scroll to Top